HAKKIMIZDA

Klas İş Elbiseleri, iş güvenliği alanında sanayi ve iş hayatında meydana gelen ihtiyaçlara cevap vermek amacıyla 1996 yılında kurulmuştur. Kurulduğu yıllarda tulum, pantolon, yelek gibi temel ürünlerde üretim yapan Klas İş Elbiseleri artan tecrübesiyle doğru orantılı olarak ürün yelpazesini de sürekli genişletmiştir. İlk etapta üretilen temel ürünlere sektörün ihtiyaçları göz önüne alınarak polar mont, içlik, yağmurluk, şapka gibi ürünler yıllar içerisinde eklenmiştir. Günümüzde iş güvenliği anlamında ihtiyaç duyulan önlükten yeleğe, bereden monta tüm iş güvenliği giyim malzemelerin üretimini yapar hale gelmiştir.

Klas İş Elbiseleri, yıllar boyunca edindiği tecrübe ile iç pazarda önemli bir yer edinmiş Türkiye’de faaliyet gösteren yerli ve yabancı birçok fabrikaya üretim yaparak iş elbiseleri ve iş güvenliği ekipmanları alanında kendisini kanıtlamıştır. Günümüzde yıllık ortalama 150 büyük ölçekli fabrika için üretim gerçekleştiren Klas İş Elbiselerinin yıllık üretim kapasitesi 500.000 adet iş elbisesidir.

Klas İş Elbiseleri müşterilerinin tüm ihtiyaçlarına cevap verebilmek adına üretim yapmadığı iş ayakkabısı, gözlük, baret, eldiven, göz solüsyonu, maske, makara, halat gibi iş güvenliğinin tamamlayıcı aksesuarlarını da bu ürünlerin piyasadaki en bilinen markalarının bayiliğini üstlenerek temin etmektedir.

Planlı bir şekilde kapasitesini artıran ve üretim tesislerini yenileyen Klas İş Elbiselerinin hedefi 2025 yılında 750.000, 2027 yılında 1.000.000 adet üretim kapasitesine ulaşmak ve halihazırda 2 olan ihracat yapılan ülke sayısını 10’a çıkarmaktır.

On Top
Menu
Close
Cart
Close
Back
Account
Close